Dołącz do nas

Przestrzeń Miejska

Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w budynku wielorodzinnym

17 stycznia Lublin

Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w budynku wielorodzinnym – 17 stycznia Lublin

Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju zaprasza zarządców, przedstawicieli wspólnot
i spółdzielni mieszkaniowych oraz mieszkańców budynków wielorodzinnych na bezpłatne szkolenie pt. „Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w budynku wielorodzinnym” które odbędzie się 17 stycznia 2018 w Lublinie w Hotelu Mercure Centrum.

Szkolenie poruszy tematy z zakresu termoizolacji, audytu energetycznego oraz odnawialnych źródeł energii jakie można zastosować przy poprawie efektywności energetycznej budynku. Szkolenie będzie kładło nacisk na wiedzę praktyczną, eksperci podsuną uczestnikom i uczestniczkom gotowe rozwiązania i aktualne oraz przyszłe akty prawne które będą odwoływały się do poruszanych zagadnień. Zostaną również szeroko omówione warunki, wymagania  udzielania dotacji, planowane nabory, gdzie składać wnioski i jak je pisać.

Na podstawie zrealizowanych, lub będących w trakcie inwestycji zostaną pokazane doświadczenia w zakresie inwestycji poprawiających efektywność energetyczną oraz instalacja OZE na budynkach wielorodzinnych.

Rejestracja na szkolenie dostępna na portalu evenea.pl (www.339108-4.evenea.pl/?source=directory) oraz na portalu chronmykilmat.pl (http://chronmyklimat.pl/projekty/eko-lokator/el-szkolenia).